O firmie

Firma ELPIR powstała w 2006 roku co świadczy o nas, że jesteśmy stosunkowo „młodą firmą”, ale nasze ambicje i chęć rozwoju oraz pojawiające się na rynku zapotrzebowanie na pewne usługi związane z branżą elektroniczną, pozwalają nam myśleć o sobie jako firmie prężnie rozwijającej się i nastawionej przede wszystkim na potrzeby Klienta. 

Na samym początku istnienia zajmowaliśmy się głównie montażem systemów alarmowych i telewizji przemysłowej. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy swoją działalność o montowanie napędów do bram i automatyki przemysłowej. Montowaliśmy systemy w różnych miejscach, różnych obiektach, naprawialiśmy coś, co było spisane na straty, pomagaliśmy rozbudować istniejące instalacje, aby były bardziej wydajne ponieważ dla nas priorytetem jest zadowolenie Klienta.  Pracujemy w stałym składzie od początku istnienia, przechodzimy szkolenia produktowe, zdobywamy certyfikaty, żeby zawsze dla Państwa być na czasie! Podążamy za nowymi eko-trendami - zajmujemy się  konserwacją parków wiatrowych, budową fotowoltaiki.

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo, oprócz wspomnianych wcześniej systemów alarmowych, serwisujemy również oświetlenie uliczne i zajmujemy się przeglądami UDT. To kilkuletnie doświadczenie uzyskane przez nas przy pracy z ludźmi, ale przede wszystkim dla ludzi, możemy wykorzystać również dla Państwa.

Jeżeli jesteście zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu!

Dane adresowe

Agencja ELPIR

ul. Słoneczna 85

98-331 Dubidze

 

tel. 692-130-780, 793-463-361

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie prawa zastrzeżone

Pomoc techniczna i doradztwo

Damian Zięba

tel. 692-130-780

Pomoc w zakresie energii odnawialnej, pomiarów elektrycznych, usług podnośnikiem koszowym

 

Wojciech Nowak

tel. 669-364-723

Pomoc w zakresie systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, automatyki

 

Andrzej Łakomy

tel. 887-791-821

Pomoc w zakresie instalacji elektrycznych, przyłączy, pomiarów jakości energii